• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування

Оголошено тендер

1 752 895.00 UAH
Номер: 32baa2fc25fb43fab5dcd59d223e1bf9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-05-004259-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 1 752 895.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.01.2026 13:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шкільне харчування для учнів 1-4 класів (вікова група 6-11 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 26227 штука
Період постачання (не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 5-8 класів (вікова група 11-14 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 6500 штука
Період постачання (не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 9-11 класів (вікова група 14-18 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 2119 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1403 - Забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума917 945.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума834 950.00 UAH