• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарнеського району Рівненської області та Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Торги не відбулися

561 330.00 UAH без ПДВ
Номер: ee0f7c9e310a43bab865cda771256163
Внутрішній номер закупівлі: 27831735
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-03-000459-a   
Замовник: ЛЮБИКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Валентина Супрунець +380995698521 tusicvalia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 561 330.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.01.2026 15:44 - 08.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.01.2026 15:44 - 11.01.2026 15:11
Аукціон: з 12.01.2026 12:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴561 330.00 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарнеського району Рівненської області та Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області