• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарнеського району Рівненської області та Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Оголошено тендер

561 330.00 UAH
Номер: 7cf5c036d42e4fbbbcd4cf293850e51c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-01-03-000476-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЮБИКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЛЮБИКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 561 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів,Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарнеського району Рівненської області та Мар’янівської філії Любиковицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.01.2026 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбиковичі
Сума168 399.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛюбиковичі
Сума392 931.00 UAH