• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)

Під однією послугою варто розуміти кількість: 1500 дітоднів згідно Додатку 1 тендерної документації

Торги не відбулися

88 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 3a264d9ae80e4d31a99e2117d258c3bc
Внутрішній номер закупівлі: 27830818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-02-006393-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 88 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.01.2026 18:26 - 07.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2026 18:26 - 10.01.2026 00:00
Аукціон: з 12.01.2026 13:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴88 500.00 Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)