-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Оголошено тендер
88 500.00
UAH
Номер:
95c8d194c910401a875f3c95de92850c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-02-008822-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
(Код ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.01.2026 18:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрийська
Сума88 500.00 UAH