-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво, вафлі, сухарі панірувальні
Тендер Prozorro UA-2025-12-30-006580-a
Завершена
168 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4aa98eb1a31e40a7807d4495bd777615
Внутрішній номер закупівлі:
27811244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-30-006580-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33465030
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Коперніка,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гливчак Оксана Ярославівна +380976909742 21021972oksana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2025 15:42 - 05.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2025 15:42 - 08.01.2026 00:00
Аукціон:
з 08.01.2026 14:46
Період кваліфікації:
08.01.2026 00:00 - 09.01.2026 12:31
Період завантаження договору:
15.01.2026 00:00 - 25.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 500.00 Печиво, вафлі, сухарі панірувальні