-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Печиво, вафлі, сухарі панірувальні
Оголошено тендер
168 500.00
UAH
Номер:
70c2263703794c8080f82d13519c3f60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-30-007341-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33465030
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Коперніка,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33465030
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Коперніка,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
168 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Печиво, вафлі, сухарі панірувальні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.12.2025 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамбір
Сума51 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамбір
Сума116 700.00 UAH