-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2025-12-30-003132-a
Завершена
900 636.00
UAH з ПДВ
Номер:
c533e14a064b4d888ed738422214c8af
Внутрішній номер закупівлі:
27807889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-30-003132-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Захарова +380675670373, +380675670373 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 636.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2025 11:28 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2025 11:28 - 07.01.2026 11:22
Аукціон:
08.01.2026 11:13 - 08.01.2026 11:36
Період кваліфікації:
08.01.2026 11:36 - 13.01.2026 12:06
Період завантаження договору:
19.01.2026 00:00 - 29.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 636.00 Електрична енергія (з розподілом)