-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Оголошено тендер
900 636.00
UAH
Номер:
1892827b61da49d29477b2572022682f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-30-003313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
900 636.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (з розподілом)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.12.2025 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2090 - Спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума900 636.00 UAH