• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

бензин А-95 та дизельне паливо

закупівля здійснюється з метою забезпечення потреби підприємства протягом 2026 року

Завершена

715 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 474b522382e044a9a22898ef4705f49b
Внутрішній номер закупівлі: 27778401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-26-006349-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Віта Бологова +380970874101 makarivpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 715 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2025 12:25 - 31.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2025 12:25 - 03.01.2026 10:00
Аукціон: з 05.01.2026 12:49
Період кваліфікації: 03.01.2026 10:00 - 09.01.2026 19:36
Період завантаження договору: 15.01.2026 00:00 - 25.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴715 400.00 бензин А-95 та дизельне паливо