-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
бензин А-95 та дизельне паливо
Оголошено тендер
715 400.00
UAH
Номер:
4dec2bec52554cd5984facbee9108c6f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-26-006837-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38462249
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, селище Макарів, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 62-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38462249
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, селище Макарів, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 62-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
715 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин А-95 та дизельне паливо
Примітки:
закупівля здійснюється з метою забезпечення потреби підприємства протягом 2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
26.12.2025 12:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума715 400.00 UAH