• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (НО-Х-ША, Флуконазол, Інфулган, Ротацеф, Кетолонг, Вікасол, Цефопектам, Етамзилат, Лінкоміцин, Рибоксин, Гекодез, Пентоксифілін, Дитилін, Фленокс, Контролок, Омепразол, Фраксипарин, L-лізину есцинат, Тівомакс, Діаліпон, Корвітин, Ебрантил, Тахибен, Кордарон, Аритміл, Біблокк, Меропенем, Реополіглюкін, Метамакс, Тіоцетам, Ксефокам, Глутаргін, Гепаметіон, Наклофен, Дексалгін, Пульмікорт, Лазолван, Серміон, Цианокобаламін, Анальгін, Німесил, Біфрен, Роксіпім, Артрокол, Пантопрозол, рипронат, Браксон, Натрію хлорид, Новірин, Актовегін)

Завершена

1 417 683.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 176.00 UAH
Номер: c46518519b444b7a9e2f743aeb0c3de4
Внутрішній номер закупівлі: 2777032
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-13-002418-a   
Замовник: Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 417 683.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 176.00 UAH
Період уточнення: 13.11.2018 16:15 - 21.11.2018 08:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2018 16:15 - 01.12.2018 08:00
Аукціон: 03.12.2018 15:30 - 03.12.2018 15:51
Період кваліфікації: 03.12.2018 15:51 - 10.12.2018 13:22
Період завантаження договору: 03.12.2018 15:51 - 23.12.2018 15:51

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НО-Х-ША
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 500 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Флуконазол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Інфулган
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Ротацеф
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1000 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Кетолонг
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1000 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська На карті
Вікасол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Цефопектам
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1000 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Етамзилат
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Лінкоміцин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 300 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Рибоксин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Гекодез
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 148 На карті
Пентоксифілін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Дитилін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Фленокс
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Контролок
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Омепразол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Фраксипарин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
L-лізину есцинат
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 150 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Тівомакс
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 600 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Діаліпон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Корвітин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Ебрантил
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Тахибен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Кордарон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Аритміл
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Біблок
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 3 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Меропенем
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Реополіглюкін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Метамакс
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 148 На карті
Тіоцетам
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Ксефокам
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Глутаргін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Гепаметіон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Наклофен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Дексалгін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Пульмікорт
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Лазолван
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 95 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Серміон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Цианокобаламін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Анальгін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Німесил
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Біфрен
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Роксіпім
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 500 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Артрокол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Пантопрозол
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Рипронат
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Браксон
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Натрію хлорид
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 6700 Флакон
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Новірин
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Актовегін
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Аметрін ФК"

Оскарження: 03.12.2018 15:51 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 352 229.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 352 229.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2018 13:22
Документи 15
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."
Початкова пропозиція 1 363 378.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 363 378.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 97d11ee5ec1842be8b5bba622a54ca44
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-13-002418-a-c1
Постачальник: ТОВ "Аметрін ФК"
Номер договору: 21/12
Сума договору: 1 352 229.53 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 21.12.2018 09:33
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 21 12.pdf
p7s
sign.p7s