-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (НО-Х-ША, Флуконазол, Інфулган, Ротацеф, Кетолонг, Вікасол, Цефопектам, Етамзилат, Лінкоміцин, Рибоксин, Гекодез, Пентоксифілін, Дитилін, Фленокс, Контролок, Омепразол, Фраксипарин, L-лізину есцинат, Тівомакс, Діаліпон, Корвітин, Ебрантил, Тахибен, Кордарон, Аритміл, Біблокк, Меропенем, Реополіглюкін, Метамакс, Тіоцетам, Ксефокам, Глутаргін, Гепаметіон, Наклофен, Дексалгін, Пульмікорт, Лазолван, Серміон, Цианокобаламін, Анальгін, Німесил, Біфрен, Роксіпім, Артрокол, Пантопрозол, рипронат, Браксон, Натрію хлорид, Новірин, Актовегін)
1 352 229.53
UAH з ПДВ
Номер:
97d11ee5ec1842be8b5bba622a54ca44
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-13-002418-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Аметрін ФК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38218086
-
Контактна особа:
ТОВ Аметрін ФК 380577563603, 380676905796, ametrinfk@ukr.net
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Гайдара, б.27 кв.26
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/12
Дата підписання:
21.12.2018 09:33
Період дії договору:
21.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 352 229.53 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 352 229.53 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НО-Х-ША
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
-
АТХ:
A03AD02 A03AD02
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Флуконазол
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
-
АТХ:
J02AC01 J02AC01
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Інфулган
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
-
АТХ:
N02BE01 N02BE01
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Ротацеф
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
-
АТХ:
J01DD04 J01DD04
Кількість
1000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Кетолонг
×
-
МНН:
ketorolac Ketorolac
-
АТХ:
M01AB15 M01AB15
Кількість
1000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Вікасол
×
-
МНН:
menadione Menadione
-
АТХ:
B02BA02 B02BA02
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Цефопектам
×
-
МНН:
cefoperazone Cefoperazone
-
АТХ:
J01DD62 J01DD62
Кількість
1000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Етамзилат
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
-
АТХ:
B02BX01 B02BX01
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Лінкоміцин
×
-
МНН:
lincomycin Lincomycin
-
АТХ:
J01FF02 J01FF02
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Рибоксин
×
-
МНН:
inosine Inosine
-
АТХ:
C01EB C01EB
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Гекодез
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
-
АТХ:
B05AA07 B05AA07
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Пентоксифілін
×
-
МНН:
pentoxifylline Pentoxifylline
-
АТХ:
C04AD03 C04AD03
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Дитилін
×
-
МНН:
suxamethonium Suxamethonium
-
АТХ:
M03AB01 M03AB01
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Фленокс
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
-
АТХ:
B01AB05 B01AB05
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Контролок
×
-
МНН:
pantoprazole Pantoprazole
-
АТХ:
A02BC02 A02BC02
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Омепразол
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
-
АТХ:
A02BC01 A02BC01
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Фраксипарин
×
-
МНН:
nadroparin Nadroparin
-
АТХ:
B01AB06 B01AB06
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
L-лізину есцинат
×
-
МНН:
lysine Lysine
-
АТХ:
C05CX C05CX
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Тівомакс
×
-
МНН:
arginine hydrochloride Arginine hydrochloride
-
АТХ:
B05XB01 B05XB01
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Діаліпон
×
-
МНН:
thioctic acid Thioctic acid
-
АТХ:
A16AX01 A16AX01
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Корвітин
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
АТХ:
C05CX C05CX
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Ебрантил
×
-
МНН:
urapidil Urapidil
-
АТХ:
C02CA06 C02CA06
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Тахибен
×
-
МНН:
urapidil Urapidil
-
АТХ:
C02CA06 C02CA06
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Кордарон
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
-
АТХ:
C01BD01 C01BD01
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Аритміл
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
-
АТХ:
C01BD01 C01BD01
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Біблок
×
-
МНН:
esmolol Esmolol
-
АТХ:
C07AB09 C07AB09
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Меропенем
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
-
АТХ:
J01DH02 J01DH02
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Реополіглюкін
×
-
МНН:
dextran Dextran
-
АТХ:
B05AA05 B05AA05
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Метамакс
×
-
МНН:
meldonium Meldonium
-
АТХ:
C01EB22 C01EB22
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Тіоцетам
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
-
АТХ:
N06BX N06BX
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Ксефокам
×
-
МНН:
lornoxicam Lornoxicam
-
АТХ:
M01AC05 M01AC05
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Глутаргін
×
-
МНН:
arginine glutamate Arginine glutamate
-
АТХ:
A05BA01 A05BA01
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Гепаметіон
×
-
МНН:
ademetionine Ademetionine
-
АТХ:
A16AA02 A16AA02
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Наклофен
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
-
АТХ:
M01AB05 M01AB05
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Дексалгін
×
-
МНН:
dexketoprofen Dexketoprofen
-
АТХ:
M01AE17 M01AE17
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Пульмікорт
×
-
МНН:
budesonide Budesonide
-
АТХ:
R03BA02 R03BA02
Кількість
1 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Лазолван
×
-
МНН:
ambroxol Ambroxol
-
АТХ:
R05CB06 R05CB06
Кількість
95 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Серміон
×
-
МНН:
nicergoline Nicergoline
-
АТХ:
C04AE02 C04AE02
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Цианокобаламін
×
-
МНН:
cyanocobalamin Cyanocobalamin
-
АТХ:
B03BA01 B03BA01
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Анальгін
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
-
АТХ:
N02BB02 N02BB02
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Німесил
×
-
МНН:
nimesulide Nimesulide
-
АТХ:
M01AX17 M01AX17
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Біфрен
×
-
МНН:
phenibut Phenibut
-
АТХ:
N06BX N06BX
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Роксіпім
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
-
АТХ:
J01DE01 J01DE01
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Артрокол
×
-
МНН:
ketoprofen Ketoprofen
-
АТХ:
M02AA10 M02AA10
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Пантопрозол
×
-
МНН:
pantoprazole Pantoprazole
-
АТХ:
A02BC02 A02BC02
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Рипронат
×
-
МНН:
meldonium Meldonium
-
АТХ:
C01EB22 C01EB22
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Браксон
×
-
МНН:
tobramycin Tobramycin
-
АТХ:
J01GB01 J01GB01
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Натрію хлорид
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
-
АТХ:
B05XA03 B05XA03
Кількість
6700 Флакон
Період постачання
до 31.12.2018
Новірин
×
-
МНН:
inosine pranobex Inosine pranobex
-
АТХ:
J05AX05 J05AX05
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Актовегін
×
-
МНН:
mono Mono
-
АТХ:
A16AX A16AX
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018