-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")
Тендер Prozorro UA-2025-12-24-018237-a
Торги не відбулися
469 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
84b4101e5b424ea2927753cdca7be1f1
Внутрішній номер закупівлі:
27753675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-24-018237-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрелецька Рита Олександрівна 380444612289 streletska-ro@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
469 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.12.2025 17:15 - 02.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2025 17:15 - 05.01.2026 14:00
Аукціон:
з 06.01.2026 13:21
Період кваліфікації:
05.01.2026 14:00 - 08.01.2026 14:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴469 200.00 Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")