• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз"

Оголошено тендер

563 040.00 UAH
Номер: 083a693b41384a0e8640b7f308a2b3ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-05-004155-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Очікувана вартість: 563 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз"
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 05.12.2025 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума563 040.00 UAH