-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)
Тендер Prozorro UA-2025-12-23-015542-a
Завершена
599 670.00
UAH без ПДВ
Номер:
e375ca08cfa34250a93ef58d9ea251df
Внутрішній номер закупівлі:
27726696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-23-015542-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Маєва +380753201173 tender1met@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-10-012477-a
Очікувана вартість:
599 670.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трубка пантографу Т3 (2м)
Кількість
110 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Демпферний опір стрілочного переводу Т-3
Кількість
10 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Привід пісочниці трамвайного вагону Т3 (SP01-R)
Кількість
3 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Втулка з диском трамвайного колеса Т3
Кількість
8 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Перемикач поворотів 89.3709
Кількість
60 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Фіксатор черв’ячний шлангу МБС (нержавіюча сталь)
Кількість
1000 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Датчик індуктивний BES 0064
Кількість
30 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Клапан тиску Honeywell MIPAG1XX010BSAAX
Кількість
30 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Кран рівня підлоги тролейбусу ЛАЗ
Кількість
2 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Перемикач ОBZOR VS 16
Кількість
2 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Перемикач ZBE 101 07492
Кількість
2 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Перемикач ZD PA103 22221
Кількість
2 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Перемикач ZBE 101 06364
Кількість
2 штука
Період постачання
23.12.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОРОЛЬОВ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2951914372
-
Контактна особа:
+380503256079
-
Адреса:
61075, Україна, Харківська область, місто Харків, пр.Олександрівський будинок 140 квартира 28
Ціна пропозиції
599 670.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2025 15:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c5d3af1b6d5243b1a6f37502bf9f28b8
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-23-015542-a-c1
Постачальник:
КОРОЛЬОВ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2951914372
-
Адреса:
61075, Україна, Харківська область, місто Харків, пр.Олександрівський будинок 140 квартира 28
Номер договору:
675
Сума договору:
599 670.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.12.2025 14:00
Статус:
Виконаний