-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)
Оголошено тендер
599 670.00
UAH
Номер:
f66f1ebbcb4341e2a11382444808a49b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-23-019247-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
599 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
23.12.2025 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума599 670.00 UAH