-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт коридору першого поверху
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-001008-a
Завершена
177 506.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 775.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 775.00 UAH
Номер:
8250f510975a44cab30f65bd2a899766
Внутрішній номер закупівлі:
2772123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-14-001008-a
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Карась +380464621583 kozpanst2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
177 506.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 775.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2018 12:08 - 19.11.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2018 12:08 - 29.11.2018 13:00
Аукціон:
30.11.2018 15:43 - 30.11.2018 16:04
Період кваліфікації:
30.11.2018 16:04 - 03.12.2018 11:57
Період завантаження договору:
30.11.2018 16:04 - 20.12.2018 16:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Інші завершальні будівельні роботи» код 45450000-6 за ДК 021:2015 (поточний ремонт коридору першого поверху)
Кількість
1 послуга
Період постачання
10.12.2018 - 21.12.2018
Місце постачання
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, Вул. Братів Гжицьких, буд.1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НІЦАЙ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Оскарження: 30.11.2018 16:04 - 14.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164210942
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НІЦАЙ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА +380683455735 e.nitsay@i.ua
-
Адреса:
Україна, 14008, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 9, квартира 3
Оскарження: 30.11.2018 16:04 - 14.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
161 045.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
157 495.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2018 11:57
Документи
25
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ УСОВ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2955220297
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ УСОВ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ +380637673793 m_usov@i.ua
-
Адреса:
Україна, 15558, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище міського типу Гончарівське, ВУЛИЦЯ ТАНКІСТІВ, будинок 90, квартира 105
Початкова пропозиція
164 595.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
161b5f12aa26496caa272ecc49c1e585
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-14-001008-a-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НІЦАЙ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164210942
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НІЦАЙ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА +380683455735 e.nitsay@i.ua
-
Адреса:
Україна, 14008, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 9, квартира 3
Номер договору:
15/2
Сума договору:
157 495.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
131 245.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.12.2018 15:20
Статус:
Виконаний