-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт коридору першого поверху
157 495.00
UAH з ПДВ
Номер:
161b5f12aa26496caa272ecc49c1e585
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-14-001008-a-c1
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Контактна особа:
Тетяна Карась +380464621583 kozpanst2@gmail.com
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НІЦАЙ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164210942
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НІЦАЙ ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА +380683455735 e.nitsay@i.ua
-
Адреса:
Україна, 14008, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 9, квартира 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
15/2
Дата підписання:
19.12.2018 15:20
Період дії договору:
19.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
157 495.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 249.16 UAH)
Оплачено:
157 495.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 249.16 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Інші завершальні будівельні роботи» код 45450000-6 за ДК 021:2015 (поточний ремонт коридору першого поверху)
Кількість
1 послуга
Період постачання
10.12.2018 - 21.12.2018
Місце постачання
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, Вул. Братів Гжицьких, буд.1
На карті