-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Свинець листовий
Тендер Prozorro UA-2025-12-23-005068-a
Завершена
186 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c1840875a7664a8d91c3d0be5c17e5ae
Внутрішній номер закупівлі:
27716345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-23-005068-a
Замовник:
РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, м. Рівне
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дідух +380504300327 rivneoblvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2025 11:02 - 28.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2025 11:02 - 31.12.2025 08:00
Аукціон:
01.01.2026 13:59 - 01.01.2026 14:28
Період кваліфікації:
01.01.2026 14:28 - 05.01.2026 09:12
Період завантаження договору:
11.01.2026 00:00 - 21.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 000.00 Свинець листовий