• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Свинець листовий

Оголошено тендер

186 000.00 UAH
Номер: 8c757d3accbd493da2db482a71d73333
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-23-006411-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
Замовник: РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
Очікувана вартість: 186 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Свинець листовий
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 14710000-1 Залізо, свинець, цинк, олово та мідь
Дата опублікування: 23.12.2025 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума186 000.00 UAH