-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-019468-a
Завершена
142 676.00
UAH з ПДВ
Номер:
1b3e12b17cc446638dc3972b67531686
Внутрішній номер закупівлі:
27675336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-019468-a
Замовник:
Світловодське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37918126
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вулиця Павлова, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василенко Наталія Святославівна 380674967427 office.svetl@kr.treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 676.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 15:54 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 15:54 - 27.12.2025 09:00
Аукціон:
з 29.12.2025 11:12
Період кваліфікації:
27.12.2025 09:00 - 02.01.2026 14:58
Період завантаження договору:
08.01.2026 00:00 - 18.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 676.00 Електрична енергія