-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
142 676.00
UAH
Номер:
d1a61b21f6ad4b05ae102354f2d43aa5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-19-020307-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Світловодське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37918126
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вулиця Павлова, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Світловодське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37918126
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вулиця Павлова, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 676.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
19.12.2025 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3504010 - Керівництво та управління у сфері казначейського обслуговування
Сума142 676.00 UAH