-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Тендер Prozorro UA-2025-12-18-021134-a
Завершена
417 788.70
UAH з ПДВ
Номер:
e1a41c8fb86a4e4c9f4d3d9a08aba6d0
Внутрішній номер закупівлі:
27650302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-18-021134-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рибачук +380956726104 rubachykn@ukr.net http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Ідентифікатор закупівлі, що не відбулася UA-2025-12-03-016510-a
Очікувана вартість:
417 788.70 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Кількість
24500 метр кубічний
Період постачання
до 31.03.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
417 788.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2025 16:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ec685a3c0b5401cb720f952ce5b86be
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-18-021134-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
02-12046/25-БО-Т
Сума договору:
417 788.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
348 157.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання:
16.12.2025 16:12
Статус:
Виконаний