• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.

Оголошено тендер

417 788.70 UAH
Номер: 11a614f228e34eb99ef3ac173ff6e64c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-16-008173-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Замовник: ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Очікувана вартість: 417 788.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 Особливостей у зв’язку з відміною відкритих торгів з особливостями через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (ідентифікатор закупівлі UA-2025-12-03-016510-a)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 16.12.2025 11:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ) на січень-березень 2026 р.
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 24500 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолинська
Сума417 788.70 UAH