• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

5 500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 700f1d4c9cf845369d09caa6aef771f4
Внутрішній номер закупівлі: 27647923
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-18-018730-a   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Костюк Оксана Дмитрівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.12.2025 15:48 - 26.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2025 15:48 - 29.12.2025 00:00
Аукціон: 29.12.2025 13:22 - 29.12.2025 13:57
Період кваліфікації: 29.12.2025 13:57 - 30.12.2025 11:27
Період завантаження договору: 05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 500 000.00 Електрична енергія