-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
5 500 000.00
UAH
Номер:
a0deb207183f40b3b78feb5eba7397ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-18-011792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29601, 26293548, орган державної владиз. Закупівля проводиться на 2026 рік.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.12.2025 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума5 500 000.00 UAH