-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Вироби з дроту» (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (Стропи канатні в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-12-18-018212-a
Завершена
110 308.00
UAH з ПДВ
Номер:
34107dec6faf4aaabd6225a04bd37dad
Внутрішній номер закупівлі:
27647407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-18-018212-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Чорнобривка +380442015750 y.chornobryvka@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 308.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2025 15:31 - 26.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2025 15:31 - 29.12.2025 11:00
Аукціон:
30.12.2025 11:59 - 30.12.2025 12:22
Період кваліфікації:
30.12.2025 12:22 - 06.01.2026 16:38
Період завантаження договору:
12.01.2026 00:00 - 22.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 308.00 Стропи канатні в асортименті