• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стропи канатні в асортименті

Оголошено тендер

110 308.00 UAH
Номер: a136a83234ab469c9539dedb9e93ebac
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-12-018796-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 110 308.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стропи канатні в асортименті
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 12.12.2025 14:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума110 308.00 UAH