• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

466 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1b3d6dc3928c4732a8209a2df012dc4d
Внутрішній номер закупівлі: 27633136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-18-003799-a   
Замовник: КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
Контактна особа: Максимець Андрій Васильович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 466 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.12.2025 10:32 - 23.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2025 10:32 - 26.12.2025 01:00
Аукціон: з 29.12.2025 13:37
Період кваліфікації: 26.12.2025 01:00 - 26.12.2025 14:16
Період завантаження договору: 01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴466 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання