• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Оголошено тендер

466 000.00 UAH
Номер: 395e7da6c92743a8b29d23209ae7a058
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-18-004226-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
Замовник: КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 466 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування: 18.12.2025 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума466 000.00 UAH