-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія (постачання електричної енергії) Код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2025-12-18-003463-a
Завершена
5 525 242.00
UAH з ПДВ
Номер:
b846d1d593714cbf8da0bdddc11f48b7
Внутрішній номер закупівлі:
27632809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-18-003463-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50065, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул.Тільги Степана будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Тернавська +380988789871 economist@kwg.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 525 242.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2025 10:07 - 23.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2025 10:07 - 26.12.2025 00:00
Аукціон:
з 26.12.2025 12:45
Період кваліфікації:
26.12.2025 00:00 - 26.12.2025 11:41
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 525 242.00 Електрична енергія (постачання електричної енергії) Код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія