• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (постачання електричної енергії) Код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія

Оголошено тендер

5 525 242.00 UAH
Номер: c7ff0f7bf4084af897196fb1311ed166
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-18-001284-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ КРИВИЙ РІГ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 5 525 242.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (постачання електричної енергії) Код ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 18.12.2025 08:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7430 - Утримання та розвиток місцевих аеропортів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума5 525 242.00 UAH