-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-017705-a
Завершена
3 206 129.50
UAH без ПДВ
Номер:
04e4eef0a4af43c28a65953984b57650
Внутрішній номер закупівлі:
27620674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-017705-a
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Чаус +380681066377 byxzosh7@ukr.net http://school7.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 206 129.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.12.2025 15:24 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2025 15:24 - 25.12.2025 00:00
Аукціон:
з 25.12.2025 13:10
Період кваліфікації:
25.12.2025 00:00 - 30.12.2025 16:02
Період завантаження договору:
05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 206 129.50 ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)