-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
3 206 129.50
UAH
Номер:
8df241826f744512a4f7d098adfae3a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-17-021746-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 206 129.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.12.2025 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСоснівський
Сума3 206 129.50 UAH