-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-013144-a
Завершена
1 944 634.80
UAH без ПДВ
Номер:
1eb391898da64c388011885bb2859674
Внутрішній номер закупівлі:
27616154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-013144-a
Замовник:
Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне, вулиця Молодіжна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Козак +380972333039 gv.tender@gmail.com https://gvardschool.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 944 634.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.12.2025 19:44 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2025 19:44 - 25.12.2025 00:00
Аукціон:
з 25.12.2025 11:16
Період кваліфікації:
25.12.2025 00:00 - 30.12.2025 10:46
Період завантаження договору:
05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 944 634.80 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)