• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)

Оголошено тендер

1 944 634.80 UAH
Номер: 42ebb0c3719542e689257d04b05f49f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-17-016106-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
Замовник: Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 1 944 634.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.12.2025 13:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічне
Сума1 944 634.80 UAH