-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія — за ДК 021:2015 – 09310000-5 (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-12-17-011486-a
без розподілу
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
11b33d0b93a7435590dc1ec9ec5ced02
Внутрішній номер закупівлі:
27614530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-17-011486-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нежурко Юлія Іванівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2025 13:27 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2025 13:27 - 25.12.2025 00:00
Аукціон:
з 25.12.2025 12:27
Період кваліфікації:
25.12.2025 00:00 - 26.12.2025 14:24
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 700 000.00 Електрична енергія — за ДК 021:2015 – 09310000-5 (електрична енергія)