-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія — за ДК 021:2015 – 09310000-5 (електрична енергія)
Оголошено тендер
1 700 000.00
UAH
Номер:
6b92af6def6c4572a327bca1c60ac562
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-17-013445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія — за ДК 021:2015 – 09310000-5 (електрична енергія)
Примітки:
без розподілу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.12.2025 12:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія — за ДК 021:2015 – 09310000-5 (електрична енергія)
Кількість
157000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412000 - Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума1 700 000.00 UAH