-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квіткова продукція
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-024291-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6c0de3d6a83b471994cbed1ee6b171e1
Внутрішній номер закупівлі:
27600847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-024291-a
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сабаш Світлана Вікторівна +380374133731 ekonomrada@ukr.net https://novod-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 18:19 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 18:19 - 24.12.2025 18:25
Аукціон:
з 25.12.2025 15:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Квіткова продукція