-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квіткова продукція
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
6ac69fde1b9640c3b827f34f6a117e34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-16-031609-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Квіткова продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.12.2025 18:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Квіткова продукція
Кількість
200 комплект
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяНоводністровська
Сума200 000.00 UAH