-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Нафта і дистиляти (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-022694-a
Завершена
2 038 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
0e00a4077549404ca8ce87166832ec0d
Внутрішній номер закупівлі:
27599272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-022694-a
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна Миколаївна +380688657625 485666@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 038 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 16:59 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 16:59 - 24.12.2025 08:00
Аукціон:
25.12.2025 14:19 - 25.12.2025 14:48
Період кваліфікації:
25.12.2025 14:48 - 30.12.2025 23:09
Період завантаження договору:
05.01.2026 00:00 - 15.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 038 500.00 Нафта і дистиляти (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти