-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
2 038 500.00
UAH
Номер:
1f4c80ab78394b2fbf263c4e16e120f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-16-029700-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новогуйвинське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство
×
-
Код ЄДРПОУ:
30273396
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 038 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (бензин А-95 та дизельне паливо в талонах), код ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
16.12.2025 16:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 038 500.00 UAH