-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу та використання онлайн-сервісів функціоналу медичної інформаційної системи
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-016602-a
Завершена
2 166 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
bdc49a6a83884adaa7c9ecdcb0b421e8
Внутрішній номер закупівлі:
27593261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-016602-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380412430810 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 166 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 15:05 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 15:05 - 24.12.2025 09:00
Аукціон:
з 25.12.2025 15:46
Період кваліфікації:
24.12.2025 09:00 - 26.12.2025 11:20
Період завантаження договору:
01.01.2026 00:00 - 11.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 166 600.00 Послуги з надання доступу та використання онлайн-сервісів функціоналу медичної інформаційної системи