-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання доступу та використання онлайн-сервісів функціоналу медичної інформаційної системи
Оголошено тендер
2 166 600.00
UAH
Номер:
28a2021140d64ed0b1721f69421e8e44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-16-020885-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 166 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання доступу та використання онлайн-сервісів функціоналу медичної інформаційної системи
Примітки:
закупівля на 2026р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
48810000-9 Інформаційні системи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.12.2025 14:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума2 166 600.00 UAH