-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги доступу до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-014864-a
Завершена
287 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec8d5997a3f048689d84c21488521a5e
Внутрішній номер закупівлі:
27591527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-014864-a
Замовник:
Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44050616
-
Адреса:
45101, Україна, Волинська область, місто Рожище, вул. Грушевського, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Покидько +380680106695 rogosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
287 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 14:55 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 14:55 - 24.12.2025 07:00
Аукціон:
з 25.12.2025 12:54
Період кваліфікації:
24.12.2025 07:00 - 29.12.2025 09:08
Період завантаження договору:
04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴205 920.00 Послуги доступу до мережі Інтернет по об’єктах оперативного управління, що знаходяться у м. Рожище, смт. Дубище, с. Носачевичі, с. Рудня, с. Козин, с. Рудка-Козинська, с. Топільне, с. Літогоща, с. Мильськ, с. Переспа, с.Вишеньки
- Лот №2 ₴81 600.00 Послуги доступу до мережі Інтернет по об’єктах оперативного управління, що знаходяться у с. Сокіл, с. Навіз, с. Духче, с. Пожарки, с. Крижівка, с. Луків.