• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги доступу до мережі Інтернет

Оголошено тендер

287 520.00 UAH
Номер: 96f7a49e6fbb4edcbc9ad18e4fe301b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-16-013719-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради
Замовник: Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради
Очікувана вартість: 287 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги доступу до мережі Інтернет
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.12.2025 12:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожище
Сума287 520.00 UAH