-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"
Тендер Prozorro UA-2025-12-16-006503-a
Торги не відбулися
28 650.00
UAH з ПДВ
Номер:
2fca699187f448b581f9cd17cbcb7832
Внутрішній номер закупівлі:
27583233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-16-006503-a
Замовник:
ДНІПРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00193387
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЕРГІЯ НІГОЯНА, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алевтина Британ +380971575998 alevtinabritan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2025 11:19 - 22.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2025 11:19 - 25.12.2025 10:36
Аукціон:
з 26.12.2025 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 650.00 ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"