-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"
Оголошено тендер
28 650.00
UAH
Номер:
9d0f94d044b545699436c3877cd8700e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-09-007285-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДНІПРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00193387
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЕРГІЯ НІГОЯНА, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДНІПРОВСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00193387
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЕРГІЯ НІГОЯНА, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021: 2015 "90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
09.12.2025 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описнадходження від плати за послуги
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума28 650.00 UAH