• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:79710000-4 - Охоронні послуги (Послуги з охорони приміщення)

Завершена

523 848.00 UAH з ПДВ
Номер: 852021543d804af0a23ead8eb78be1b3
Внутрішній номер закупівлі: 27570967
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-15-019130-a   
Замовник: Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
Контактна особа: Буйна Інна Іванівна 380983978830,380362623298 innabujna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 523 848.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2025 16:53 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2025 16:53 - 23.12.2025 00:00
Аукціон: з 23.12.2025 11:07
Період кваліфікації: 23.12.2025 00:00 - 23.12.2025 16:49
Період завантаження договору: 29.12.2025 00:00 - 08.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴523 848.00 Послуги з охорони приміщення